DANS ATÖLYELERİ Atölyeler

EğitimLERİMİZ & ATÖLYELERİMİZ

MAD Teknik

Seçme ile dansçı kabul ettiğimiz bu grubumuzda Ağırlıklı olarak Çağdaş Dans ve Klasik Bale eğitimi verilen; MAD Dance Theatre'nin Repertuvar eserlerinde sahne almak üzere eğitilen dansçıardan oluşur. Grubumuza verilen eğitimin temel nedeni Dans Sanatçıları yaratmaktır.

MAD BALE

MAD Bale atölyemizde, her yaş grubuna uygun bir seviyede bale eğitimi verilmektedir. Balenin mükemmel disiplinini ve titzliği ile katılımcının hayat standartlarını yükseltmek; Postür, güç, esneklik ve balenin eşsiz zerafetini bedenlere doğru bir şekilde oturtmak hedeftir.

MAD ATÖLYE

Her ayın son pazar günü düzenlediğimiz bu atölye programımızda Dansçılar için Yurtiçi ve Yurtdışından Çağdaş Dans alanında uzman Koreograflar ve Eğitmenler ile buluşup Ankara'daki dans eğitiminin seviyesini arttırmak ve farklı sanat disiplinleri ile dansçıyı tanıştırmak hedeftir.

MAD ÇAĞDAŞ DANS

Dansı ve sanatı hayatına dahil etmek, hayata farklı bir bakış açısıyla bakmak, bizimle dans edip nefes almak isteyen herkesi kabul ettiğimiz bu atölyemizde Çağdaş/Modern Dans Teknikleri ile eğitim verilmektedir. Eğitimimizin birincil önceliği Katılımcının bedenini tanıması ve hareket kapasitesini arttırmasıdır.

İletişim BilgileriBize Ulaşın

    Geçiş Yap Yukarı
    Close Zoom
    Context Menu is disabled by theme settings.